Witajcie w zakładce „Uczestnicy”, znajdziecie tu regulaminy i formularze dla zawodników chcących wziąć udział w KatowiceRally Show, jak również dla wystawców, którzy chcą zaprezentować się w Naszym Parku Kibica.

 

iLoveRally organizujemy już po raz 9 i jak wiecie co roku dązymy do zorganizowania coraz to lepszej imprezy. Impreza ma na celu zwiększenie świadomości społeczeństwa o rajdach samochodowych – pomagają nam w tym przeróżne media, które bardzo licznie co roku relacjonują imprezę. Drugim celem jest umożliwienie zawodnikom/zespołom rajdowym zaistnienia i pokazania się szerszemu gronu odbiorców, jakimi są z pewnością mieszkańcy Województwa Śląskiego, przeprowadzając odcinek sportowo-pokazowy w samym sercu Katowic. Chcemy udowodnić, że rajdy samochodowe to nie są tylko wypadki ale przede wszystkim oryginalny sposób na spędzenie wolnego czasu oraz poprawienie swoich umiejętności w kierowaniu samochodem.

 

ZAWODNICY    WYSTAWCY
KatowiceRally Show to dwa odcinki pokazowe w samym sercu Katowic. Zaproście swoich bliskich, sponsorów czy przedstawicieli mediów na prawy fotel, podziękujcie im za poprzedni sezon, zaprezentujcie się nowemu sponsorowi, zorganizujcie spotkanie biznesowe.

iLoveRally to nie tylko rajdowe show czy konferencja ale to przede wszystkim bezpośredni kontakt z kibicami. Parki serwisowe niestety są mało dostępne stąd pomysł by dać Wam tą możliwość bo osobiście podziekować waszym fanom za doping i za wsparcie.

REGULAMIN – KatowiceRally Show (07.06.2016)  PDF REGULAMIN – Park Kibica  PDF
ZGŁOSZENIE  PDF  FORMULARZ  PDF
MAPKA ODCINKÓW  PDF  MAPKA PARKU  PDF

 

Biuro Imprezy
Alicja Prochot
+ 48 781 488 798
zapisy@iloverally.eu
ds. Parku Kibica
Aleksandra Wieczorek
+ 48 788 982 245
parkkibica@iloverally.eu

 

 

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA:

1. Czy KatowiceRally Show to impreza typu KJS?

           – NIE, KatowiceRally Show to odcinek pokazowy, bez pomiaru czasu. Impreza ta dostępna jest zarówno dla amatorów jak i zawodników z licencją rajdową po uprzednim zgłoszeniu się. Trasa pokonywana jest trzykrotnie zgodnie z numeracją uczestników

2. Czy na imprezie będzie Badanie Kontrolne?

           – TAK, przeprowadzone będzie BK ze względu na bezpieczeństwo Państwa jak i Kibiców. Będą sprawdzane podstawowe rzeczy, typu kaski, ubezpieczenie samochodów, stan techniczny pojazdu itp. 

3. Czy i kiedy będzie dostępny regulamin zawodów?

            – TAK, regulamin KatowiceRally Show zostanie udostępniony dn. 01.04.2016. 

4. Czy mogę opuścić wcześniej imprezę jeżeli jestem wystawcą i nieuczestniczę  w części pokazowej?

            – NIESTETY NIE, zważając na bezpieczeństwo kibiców w Parku Kibica godziny wjazdu i wyjazdu są dokładnie sprecyzowane.